Фізичний кабінет

Кабінет фізики - це спеціально обладнаний навчально- методичний центр, який забезпечує високий естетичний і науково-дослідницький рівень викладання предмету, наукову організацію праці учнів і вчителя.


 Правила поведінки учнів

в кабінеті фізики


1.Будьте уважними та дисциплінованими, точно виконуйте вказівки вчителя.
2.    Не починайте виконання робіт без дозволу вчителя.
3. Розміщуйте прилади, матеріали, обладнання на своєму робочому місці так, щоби запобігти їх падінню або перевертанню.
4.    Перед виконанням роботи необхідно уважно вивчити зміст і хід її виконання.
5.    Для запобігання падінню при проведенні дослідів скляні посудини (пробірки, колби) обережно закріплюйте в лапці штатива.
6. При проведенні дослідів не допускайте не допускайте граничних навантажень вимірювальних приладів. Під час роботи зі скляними приладами будьте обережними. Не витягуйте термометри із пробірок із затверділою речовиною.
7.    Стежте за справністю всіх кріплень у приладах та пристроях. Не торкайтеся і не нахиляйтеся (особливо з неприбраним волоссям) до частин механізмів, що рухаються.
8. Під час збирання експериментальних установок використовуйте дроти (з наконечниками та запобіжними чохлами) з міцною ізоляцією без видимих ушкоджень.
9.  Під час збирання електричного ланцюга уникайте перетинання дротів. Забороняється користуватися провідниками зі зношеною ізоляцією та вимикачами відкритого типу (при напрузі вище 42 В).
10.Джерело струму в електричному колі вмикайте останнім. Зібраний ланцюг вмикайте тільки після перевірки, з дозволу вчителя. Наявність напруги в колі можна перевірити тільки за допомогою приладів або покажчиків напруги.
11.Не торкайтесь елементів, що перебувають під напругою та в яких немає ізоляції. Не робіть повторного з'єднання в колах та не змінюйте запобіжників до вимкнення джерела електроживлення.
12.  Стежте за тим, щоб під час роботи випадково не торкнутися частин електричних механізмів, що рухаються. Не робіть повторного з'єднання в ланцюгах до повної зупинки якоря або ротора машини.
13. Не торкайтесь корпусів стаціонарного електроуста

Немає коментарів:

Дописати коментар